پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو

مشخص نشده 131 KB 26679 116
مشخص نشده مشخص نشده مهندسی کامپیوتر
قیمت قبل:۶۴,۱۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۲۴,۴۰۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 • پایان نامه سال 1385

  پیشگفتار درباره نرم افزار کارل دراو:

  نرم افزار کارل دراو یکی از قویترین برنامه های گرافیک برداری و رقیب سرسختی چون فری هند و . . . می باشد. این برنامه که پایه و اساس آن بردارها می باشد همانند فری هند به منظور اسامی و تصویر سازی مجازی به کار گرفته می شوداما با اضافه شدن تدریجی برخی توانمندیهای نقشه بیتی به آن ، بسیاری از امور مربوط به تصاویر نقشه بیتی را نیز اداره می کند و در بسیاری از موارد خود را از برنامه های رستری چون فتوشاپ بی نیاز کرده است. به عنوان نمونه فرمان Resgmple در کارل دراو همان کاری را می کندکه فرمان Imagsize در فتو شاپ روی تصاویر نقشه بیتی انجام می دهد. تعداد زیادی از فیلترهای فتوشاپ نیر به کارل در او اضافه شده و می توان از آنها در تصاویر نقشه بیتی وارد شده استفاده نمود. حتی الامکان اسکن کردن نیز به روایت آخر آن افزوده شده است. از طرفی در بحث بردار نیز گویی سبقت را از بسیاری رقیبان خود چون فری هند ربوده چرا که درمدیریت خطوط و کمان ها بسیار قریتر از فری هند عمل می کند . یکی دیگر از امتیازات بارز آن نسبت به برنامه های مشابه امکان تبادل اطلاعات گسترده با سایر برنامه های گرافیکی می باشد که این کار را با بهره گیری از طیف وسیع فرمتهای گرافیکی موجود در کادر تبادلی فرمان Enport انجام می دهد و یکی از مهمترین گزینه ها برای تبدیل فرمتهای مختلف گرافیکی به یکدیگر بشمار می رود.

  1-آشنایی با روشهای نصب corel DRAW:

  نصب این برنامه همانند بسیاری از برنامه های رایانه ای از گذاشتن CD حاوی برنامه در درایو
   CD-ROM آغاز می گردد. معمولاً پس از گذاشتن CD در درایو ، برنامه AutoRun خود به خود فایل Setup را اجرا می کند و پس از ساختن Wizard با دادن راهنمایی های لازم به کاربر مراحل نصب را آغاز می نماید. ابتدا ویزارد مسیر نصب برنامه را از شما می پرسد و امکان انتخاب آن را به شما می دهد و سپس فایل ها را کپی می کند. بهتر است این برنامه را در پارتیشنی نصب نماید که فضای آزاد در دسترس بیشتری برای ساختن فایلهای موقت داشته باشد.

  پیش از شروع به کپی شدن فایلها ، برنامه یکی از سه نوع نصب معمولی (Typical) نصب فشرده (Compact) و نصب سفارشی (Custom) را به شما پیشنهاد می دهد. در شرایط عادی بهتر است از نصب معمولی استفاده کنید تا تمامی گزینه های پیش فرضی نرم افزار بر پا سازی شوند. چنانچه سیستم ، ضعیف و فضای دیسک سخت محدود است از روش نصب فشرده با حداقل امکانات لازم استفاده نمایید. نصب سفارشی بیشتر به درد حرفه ای ها می خورد و امکان نصب اجزای برنامه را به طور انتخابی به کاربر می دهد.

  2-تفاوتهای کارل دراو و فری هند با فتوشاپ و کاربرد آنها در طراحی :

  نرم افزارهای فری هند و کارل دراو در کنار نرم افزار فتوشاپ مجموعه ای قوی و کاملاً
  انعطاف پذیر را برای طراحان ایرانی فراهم آورده است، به این صورت که معمولاً طراحان ابتدا تصاویر مورد نیاز خود را در فتوشاپ اسکن و یا توسط دوربین دیجیتالی وارد کرده و روی رنگ و محتوای آنها کار می کنند ، سپس آنها را به محیط فری هند یا کارل دراو وارد (Import) می نمایند. سایر مراحل طراحی مانند تایپ متون ، نواره های رنگی و ترسیم اشکال ویژه از جمله لوگوها و
  نشانه های شرکتها را در این برنامه رسامی می نمایند. البته در فتوشاپ همه مراحل طراحی را
  می توان انجام داد اما حرفه ای ها معمولاً امور نهایی را در یک برنامه سودمند برداری مانند
  کارل دراو انجام می دهند. چرا که کارل دراو و فری هند در امر رسامی و خلق اشکال گرافیکی دارای امکانات بیشتری می باشند و از آنجا که این برنامه مستقل از رزولوشن عمل می کنند، کیفیت متون و اشکال رسم شده در این برنامه ها بعد از چاپ قابل مقایسه با مشابه آنها در فتوشاپ نبوده و بسیار بهتر و پرداخت شده تر می باشند. همچنین همین ویژگی باعث شده که بتوان تصاویر اسکن شده بارزولوشن های متفاوت را در این نرم افزارها بدون اینکه ابعاد اصلی آنها تغییر کند در کنار یکدیگر قرار داد. در حالی که در فتوشاپ این امر تنها با یکسان کردن رزولوشن تصاویر و در نتیجه افت کیفیت آنها امکان پذیر است. به عنوان مثال در فتوشاپ چنانچه یک تصویر ppi 300  را در پنجره یک تصویر دیگر با رزولوشن ppi 600 کپی کنیم ،با ابعاد ها برابر کوچکتر ظاهر خواهد شد. از تولیدات فری هند و کارل دراو در حد وسیعی در خلق انیمیشنهای دو بعدی و ساخت صفحات وب استفاده می شود.

  در زیر تفاوتهای اساسی کارل دراو و فری هند با فتوشاپ بررسی شده است:

  1-محیط کارل دراو برداری است یعنی پیکسلها و رزولوشن نقشی در این برنامه ندارند بلکه اشکال از موضوعات مستقلی مانند کمان ، دایره ، خط و چهار گوش تشکیل شده اند که هر یک از آنها ، موضوع واحدی بوده و به وسیلۀ فرمولهای ریاضی تعریف می شوند.

  2-بر خلاف فتوشاپ که در آن می توان بخشی از یک موضوع را پاک نمود در فری هند و کارل دراو یک شی به طور کامل انتخاب جا بجا و یا حذف می گردد. در واقع یک تصویر برداری از تعدادی موضوع جدا از هم مثل خط ، کمان و چند ضلعی تشکیل شده که درون آنها نیز می تواند از رنگ پر شود و همه آنها بر پایه فرمولهای ریاضی استوار شده اند نه پیکسل.

  3-در کارل دراو اجزای تشکیل دهنده تصویر برداری استقلال می باشند و مستقلاً می توان آنها را انتخاب و ویرایش نمود در حالی که در فتوشاپ چنانچه اجزای تصویر را در لایه های مختلف قرار ندهیم همه چیز در همه ادغام می گردد.

  4-کارل دراو و فری هند مستقل از رزولوشن می باشند از ایندو کیفیت ترسیمات و متون در این نرم افزارها در حداکثر ممکن می باشد اما در فتوشاپ کیفیت و هموار بودن دور حروف و اشکال به میدان رزولوشن تصویر بستگی دارد. از ایندو بسیاری از طراحان حرفه ای ترجیح می دهند تصویر سازی خود را در فتوشاپ انجام دهند و سپس با فرمت TiF آن را به کارل دراو یا فری هند منتقل کرده و حروف نگاری را در این محیط انجام داده و نهایتاً از همین برنامه آن را برای چاپ ارسال نمایند.

  5-به دلیل استقلال کارل دراو و فری هند از رزولوشن این برنامه ها بهترین راه حل برای چیدن مستندات نقشه بیتی (فتوشاپ) در کنار هم و ارسال برای چاپ است چرا که مستندات فتوشاپ ممکن است از لحاظ رزولوشن با هم متفاوت باشند، از اینرو نمی توان برون یکسان کردن رزولوشن هم مستندات ، آنها را در یک سند فتوشاپی در کنار هم قرار داد مگر با یکسان نمودن رزولوشن آنها که واضح است افزایش یا کاهش رزولوشن در مستندات فتوشاپی منجر به کاهش کیفیت و وضوح آنها می شود.

  6-تولید ترامهای چاپی از طریق فری هند و کارل دراو به دلیل ماهیت برداری این برنامه ها دقیقتر و حساستر از فتوشاپ صورت می گیرد و معمولاً لیتوگرافها حتی مستندات را نیز از درون برنامه های برداری به ترام تبدیل و نهایتاً روی زینک کپی می نمایند.

  7-فتوشاپ به دلیل ماهیت پیکسلی ، قدرت اسکن کردن تصاویر ، تصیع رنگ و ویرایش دقیق تصاویر دیجیتالی را داشته و عمدتاً برای ویرایش تصاویر عکاسی شده و ایجاد جلوه های ویژه در آنها به کابرده می شود، در حالیکه فری هند و کارل دراو در او عمدتاً به منظور خلق شخصیتها ، ترسیم و شبیه سازی اشیاء و نشانه ها ، ایمینشن سازی ، تایپونگاری و صفحه آرایی مورد استفاده واقع می شوند.

  با همه اینها هیچگاه نمی توان ادعا کرد که کارل دراو و فری هند نسبت به فتوشاپ برتر هستند، بلکه بهتر است بگوئیم هر کدام به منظور خاصی طراحی شده اند و هیچکدام مستقل از دیگری نبوده بلکه این برنامه ها کامل کننده یکدیگر هستند. جلوه هایی که فتوشاپ روی تصاویر ایجاد می کند و یا مقوله اسکن و اصلاح رنک تصاویر فتوگرافی که بحث بسیار مهمی در صنعت چاپ می باشد فقط از عهده فتوشاپ یر می آید و برنامه های برداری در این زمینه عاجزند. حال آنکه برخی هند و کارل دراو به دلیل استقلال از پارامتر تعیین کننده رزولوشن به امتیازاتی دست پیدا کرده اند که از طریق آن ها می توان ضعفهای فتوشاپ غلبه کرد. در یک کلام یک طراح باید هر دو برنامه برداری و رستری را داشته باشد و به هر دو نیز کاملاً مسلط باشد.

  البته فتوشاپ ، فری هند و کارل دراو در او سرآمد نرم افزارهای گرافیکی می باشند و
  برنامه های دیگری نیز وجود دارند که عملکردی مشابه اینها داشته باشند مثل برنامه AdobeIllastrator که مشابه کارل دراو و فری هند عمل می کند و برنامه Corel Photopaint  که عملکردی مشابه فتوشاپ دارد.

  3-آشنایی با صفحه اصلی برنامه:

  برای شروع به کار در محیط کارل دراو ابتدا باید سندی جدید (New) در صفحه ایجاد کرد تا امکان ترسیم به وجود آید.در این سند یک صفحه گرافیکی دیده می شود که به منزله محدوده چاپ
  می باشد. از این رو چنانچه به موضوعی در خارج از صفحه گرافیکی ترسیم گردد هویت خود را حفظ می کند اما قابل چاپ نخواهد بود. اندازه صفحه گرافیکی بسته به اندازه خروجی چاپ در نوار صفحات (PropertyBor) قابل تنظیم می باشد.

  علاوه بر صفحه گرافیکی ، نوار عنوان در بالای محیط ، نوار منوها در زیر نوار عنوان ، نوار فرامین اصلی در زیر نوار منوها ، نوار صفحات در زیر نوار فرامین اصلی ، جعبه ابزار در سمت چپ ، جعبه رنگ در قسمت راست محیط و نوار وضعیت در پائین محیط دیده می شود.

  در قسمت بالای صفحه ، نوار منوها قرار دارد که با کلیک روی آنها باز می شوند. در منوها فهرستی از فرمانهای ویرایشی و تنظیمی وجود دارند که برخی مستقلا و برخی با همکاری یکی از ابزارها وارد عمل می شوند.

  اغلب تنظیمات مربوط به ابزارها و مسیرها و صفحه گرافیکی در نوار صفحات صورت می گیرد. نوار صفحات (Property Bar) دارای گزینه هایی پویا می باشد که با انتخاب هر ابزار به سرعت تغییرکرده و گزینه های تنظیمی ابزار انتخاب شده را نمایش می دهد. چنانچه موضوعی در صفحه انتخاب شود ، نوار صفحات گزینه های تنظیمی آن را به نمایش می گذارد و چنانچه در صفحه موضوعی به حالت انتخاب بنا شد ، نوار صفحات گزینه های تنظیمی صفحه گرافیکی و واحد
  اندازه گیری را به نمایش خواهد گذارد. در این صورت ابتدا واحد اندازه گیری را به میلیمتر یا سانتیمتر تغییر دهید و سپس اندازه و جهت صفحه گرافیکی را بر اساس واحد اندازه گیری جدید تعیین نمایید. پس از وارد کردن اعداد در فیلرهای نوار صفحات ، کلید Enter را برای تایید
  فشار دهید. 

  منابع و مأخذ:

   

  1-رایانه کار گرافیک کارل دراو 12

  تألیف: مهندس محسن شجاعی – مهندس حمید نخعی

  2- رایانه کار فری هند MX

  تألیف: مهندس محسن شجاعی – مهندس حمید نخعی

  3- رایانه کار فتوشاپ 7و8

  تألیف: مهندس محسن شجاعی – مهندس حمید نخعی

  4- نمادها و نشانه ها

  تألیف: آلفرد هومنه گر            مترجم: علی صلح جو

  5- علائم تجاری و نمادها(1) و (2)

  تألیف: یاسابورو کووایاما          مترجم: مقصود نامدار. 

 • تشکر و قدردانی 1
  مقدمه 3
  فصل اول - نرم افزار کارل دراو
  1- پیشگفتار دربارۀ نرم افزار کارل دراو 4
  2- آشنایی با روشهای نصب Corel Draw 4
  3- تفاوتهای کارل دراو و مرنی هند با فتوشاپ و کاربرد آنها در طراحی 5
  4- آشنایی با صفحه اصلی برنامه 8
  5- آشنایی با جعبه ابزار 9
  6- آشنایی با پنجره های محاوره ای (کار تبادلی) 10
  7- شناسایی اصولکار با خط کشهای صفحه گرافیکی 10
  8- آشنایی با خطوط راهنما GUIDE LTNES 11
  9- آشنایی با اصول کار با شبکه خطوطی کمکی GRID 11
  10- شناسایی اصول روش نحوه نمایش صفحات 11
  11- خنثی کردن تغییرات انجام شده و بازگشت به وضعیتهای پیشین 12
  12- انواع نقاط لنگر (نقاط عطف) در مسیرها 12
  13- چند نکته کلیدی در کارل دراو 13
  14- ابزار Pick 17
  15- شناسایی اصول روش ترسیم چهار ضلعی RECTANGLE 17
  16- شناسایی اصول ترسیم بیضی ELLIPSE 18
  17- شناسایی اصول روش ترسیم کمان (Are) و قطعناع (PIE WEDGES) 18
  18- شناسایی اصول ترسیم چند ضلعی Palygon و ستاره Star 19
  19- شناسایی اصول روش ترسیم مارپیچ SPILAR 20
  20- شناسایی اصول ترسیم خط آزاد در کارل دراو 20
  21- ترسیم توسط ابزار قلم (Pen) 21
  22- تبدیل یک پاره خط به کمان و عکس آن به کمک ابزار Shape 22
  23- تبدیل یک مسیر خشک به منحنی 22
  24- ابزار outline برای تنظیم صفات خطوط مسیر 23
  25- شناسایی اصول کار با GROUP 24
  26- شناسایی اصول کار با ungroup 24
  27- ترکیب کردن شکل ها با فرمان Combine 24
  28- تجزیه شکل های ترکیبی به اجزای اولیه با فرمان Break Apart 26
  29- ابزار Smudge 27
  30- کپی کردن ، چسباندن و تکثیر موضوعات 27
  31- معکوس کردن شکل ها (ایجاد مدل آیینه ای Mirror) 28
  32- جوش دادن مسیرها به هم با فرمان Weld 28
  33- برش زدن و پاپخ کردن شکل ها به کمک فرمان Trim 28
  34- فصل مشترک گرفتن از موضوعات با فرمان Intersect 29
  35- قفل کردن موضوعات با فرمان Lock 29
  فصل دوم – نرم افزار فری هند
  1- شناسایی نصب نرم افزار Free Hand 30
  2- تفاوتهای فری هند و فتوشاپ 30
  3- خط کشهای صفحه Page Rulers 32
  4- شناسایی اصول ترسیم Rectangle 33
  5- شناسایی اصول ترسیم Ellipse 34
  6- شناسایی ترسیم polygon 34
  7- شناسایی اصول ترسیم Star 35
  8- گزینه های پنل objectبرای چند ضلعی ها 36
  9- شناسایی اصول ترسیم Line 36
  10- ترسیم شکل به کمک ابزار pen 37
  11- اصول کار با ابزارهای spiral , pencil 40
  12- تکمیل کار با استفاده از امکانات تکثیر و ویرایش در فری هند 41
  13- فرامین past spcial , copy spcial واقع در منوی Edit 42
  14- فرامین past behind , past in Front واقع در منوی Edit 42
  15- ملغی کردن فرامین 42
  16- شناسایی اصول کار با ابزار skew 43
  17- شناسایی اصول کار با پنل More 43
  18- تغییر شکل موضوعات با استفاده از نوار ابزار Envelope 44
  19- شناسایی اصول کار با فرمان Group 45
  20- شناسایی اصول کار با فرمان ungroup 46
  21- شناسایی اصول کار با فرمان Join 46
  22- شناسایی اصول کار با فرمان join Blend to path 47
  23- شناسایی اصول کار با فرمان Blend 48
  24- شناسایی اصول کار با فرمان union 48
  25- شناسایی اصول کار با فرمان punch 48
  26- شناسایی اصول کار با فرمان Crop 49
  27- شناسایی اصول کار با فرمان Divide 50
  28- شناسایی اصول کار با فرمان Interesect 50
  29- شناسایی اصول کار با ابزار Smudge 50
  30- شناسایی اصول کار با ابزار Arc 51
  31- شناسایی اصول کار با ابزار Mirror 51
  32- کار با فرمان Save as , Save 51
  فصل سوم – نرم افزار فتو شاپ
  1- آشنایی با نیازمندیهای سیستم برای راه اندازی فتوشاپ 53
  2- جعبه ابزار پالت ابزارها 54
  3- ابزار انتخاب Marquee 54
  4- ابزار انتخاب Lasso یا کمند 55
  5- ابزار Mggic wand یا عصای جادویی 55
  6- ابزار Move 55
  7- ابزار Cropping 56
  8- کنترل های رنگ پس زمینه یا Back ground و پیش زمینه یا Foreground 56
  9- ابزار Air Brush 57
  10- ابزار clone stampe 57
  11- ابزار Type 57
  12- ابزار Zoom 57
  13- ابزار Hand 58
  14- ابزار Gradient fill 58
  15- ابزار Eraser 58
  16- ابزار Eyedropper 59
  17- ابزارهای Blur/sharpen/smudge 59
  18- ابزارهای Dodge/Burn/sponge 60
  19- پالتهای swatches , color picker 60
  20- پالت channels و رابطه آن با تفکیک و تصحیح رنگ تصاویر 61
  21- تصحیح رنگ تصاویر از طریق امکانات پالت channels 62
  22- پالت Layers 64
  23- پالت History 65
  24- پالت Paths 66
  25- پالت Info 66
  26- پالت Actions 67
  27-نوار options 67
  28- منوی Edite 68
  29- منوی Image 68
  30- زیر منوی Mode 68
  31- زیر منوی Adjustments 69
  32- فرمان Image size 69
  33- فرمان Canvas size 70
  34- منوی Layer 70
  35- منوی Select 71
  36- منوی Filter 71
  37- منوی View 72
  فصل چهارم – توضیح در مورد آرم و لوگو و ارائه کارعملی
  1- انواع علائم تجاری ،نشانه ها نقش آنها 73
  2- ترکیب اجزاء علائم تجاری 74
  3- دگرگونی علائم تجاری 77
  منابع و مأخذ 79


موضوع پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , نمونه پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , جستجوی پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , فایل Word پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , دانلود پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , فایل PDF پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , تحقیق در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , مقاله در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , پروژه در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , پروپوزال در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , تز دکترا در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , تحقیقات دانشجویی درباره پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , مقالات دانشجویی درباره پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , پروژه درباره پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , گزارش سمینار در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , پروژه دانشجویی در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , تحقیق دانش آموزی در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , مقاله دانش آموزی در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو , رساله دکترا در مورد پایان نامه آموزش نرم افزارهای کارل دراو فری هند - فتوشاپ - آرم و لوگو

پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی ارشد رشته: مدیریت بازرگانی، گرایش بازاریابی بین الملل چکیده: با افزایش پیچیدگی و عدم اطمینان در محیط بازارهای فوق رقابتی امروز ، شرکت ها برای حفظ بقا و سودآوری خود ، به سمت تکنیک های تعمیم نام تجاری روی آورده اند.شرکت محصولات غذایی چیکا ، به عنوان یکی از برندهای پیش رو در امر تولید مواد غذایی و برند شناخته شده نزد مردم ، با تامل و تعمق بیشتری به ...

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد (M. A ) گرایش: مدیریت ورزشی چکیده هدف کلی از این پژوهش ارتباط بین کیفیت خدمات، تعهد تمرینی، برند و وفاداری به برند شرکت کنندگان در اماکن تندرستی شهر تهران می باشد. تحقیق حاضر از لحاظ زمان حال نگر است. همچنین این تحقیق به لحاظ هدف از نوع کاربردی بوده و از لحاظ روش تحقیق جزو تحقیقات توصیفی-پیمایشی بصورت همبستگی می باشد. جامعه آماری پژوهش، ...

پایان‌نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر(M.Sc) گرایش نرم‌افزار چکیده استفاده از روش های چابک در توسعه نرم افزار به جای روشهای سنتی چندی است در حال گسترش است. این روشها که به عنوان واکنشی به مشکلات موروثی روشهای سنتی ارائه شده اند، تحقق اهداف و ارزشهای نوینی را وعده داده اند. بر خلاف روشهای سنتی، این روشها سعی دارند تا فرایند توسعه نرم افزاری چابکی را در ...

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته عمران گرایش سازه چکیده در این مطالعه به ارزیابی و مقایسه تحلیل غیرخطی و عددی تیر های عمیق بتن مسلح دارای بازشو بدون مقاوم سازی با تیرهای عمیق بتنی دارای بازشو مقاوم شده با ورق هایFRP و تیرهای عمیق بتن مسلح بدون بازشو توسط نرم افزار اجزاء محدود Abaqus پرداخته شده است. با استفاده از روش اجزاء محدود غیر خطی، 9 نمونه تیر عمیق با تکیه گاه های ساده تحت ...

پایانامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر (M.SC) گرایش : نرم افزار چکیده: از ابتدای دیجیتالی شدن اسناد حقیقی و حقوقی، همواره مالکان اسناد آنها به دنبال روشی مناسب جهت حفاظت از حق اثر(کپی­رایت)آن بوده­اند. گسترش و رشد روز افزون اینترنت باعث ایجاد تغییرات گسترده در نحوه زندگی و فعالیت شغلی افراد، سازمانها و موسسات شده است. امنیت اطلاعات یکی از مسائل مشترک ...

پايان‌نامه کارشناسي ارشد رشته علوم اقتصادي مهر1393 چکيده هر چند دستيابي به توسعه اقتصادي را بايد معلول عوامل متعددي دانست اما بي ترديد يکي از مهمترين عوامل ايجاد آن را مي توان کارآفريني

پایان‌نامه کارشناسی ارشد در رشته ی مدیریت بازرگانی(بازاریابی) چکیده: بی­شک شرکت­های کوچک و متوسط تأثیر انکارناپذیری بر اوضاع اقتصادی هرکشوری دارد. این شرکت­ها، بخش عمده­ای از موفقیت خود را مرهون بکارگیری کارآفرینی در سازمان­های خود می­باشند. این ویژگی سبب شده تا آن­ها، وظایف محوله­شان را به شیوه­های متفاوتی انجام دهند. یکی از این وظایف، بازاریابی­ است که صاحبان این بنگاه­ها سعی ...

پایان نامه جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد (M.A) رشته مدیریت دولتی گرایش مالی چکیده کارآفرینی به عنوان موتور محرکه توسعه اقتصادی و اجتماعی نقش اساسی در فرآیند توسعه ی جوامع دارد.کسب و کارهای کوچک بهترین مآمن برای فعالیتهای کار آفرینانه است و این امر مستلزم آن است که صاحبان و کارکنان کسب و کارهای کوچک از مهارت ها و تواناییهای کارآفرینانه برخوردار باشند.بنابراین هدف از پژوهش حاضر ...

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد (M.A.) رشته مدیریت دولتی با گرایش منابع انسانی چکیده یکی از دلایل موفقیت سازمان های بزرگ این است که آنها کارکنانی دارند، فراتر از وظایف رسمی خود تلاش می‌نمایند؛ یعنی آنها کارکنانی دارندکه رفتارهای شهروندی سازمانی را از خود بروز می‌دهند. پژوهش حاضر توصیفی و با هدف بررسی رابطه بین رهبری تحول آفرین بر رفتار شهروندی سازمانی از طریق درک عدالت ...

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته­MBA گرایش بازاریابی با توجه به فضای رقابت جهانی و تغییر و تحولاتی که با شتاب در جهان امروز رخ می دهد، سازمان ها برای حفظ مشتریان خود باید دست به اقداماتی بزنند که شرایط را برای اثربخش تر کردن عملکرد سازمانی مهیا سازند. نگهداری و تقویت وفاداری مشتری در راستای محصولات یا خدمات یک شرکت، عموما نکته اصلی و مرکزی فعالیت های بازاریابی شده است. وفاداری ...

ثبت سفارش